Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
11,19 brutto z Vat
9,10 netto / 11.19 brutto
| Gramatura | 50 g/m² |
| Średnica roli | 8 cm |
| Długość roli | 11,5 m |
| Szerokość roli | 25 cm |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 1 |
| Ilość listków | 50 szt. |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 720 szt. |