Ręczniki papierowe składane zz

Ręczniki papierowe składane zz

Ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe składane zz

Gwarantują higieniczne, szybkie i wygodne wycieranie rąk, a mnogość wzorów i kolorów pojemników na papier pozwala na stylowe i użyteczne zagospodarowanie przestrzeni w każdej łazience. Jednak ręcznik ręcznikowi nierówny, podobnie jak cena i wykonanie.

Ręcznik papierowy składany zz (Zig Zag - ręczniki zachodzą na siebie tworząc literę Z) to najczęściej kupowany rodzaj ręcznika. Może być używany bez pojemnika, lecz w dobie wzmożonych zachorowań na liczne wirusy, papier w pojemniku okaże się bardziej higieniczną opcją.

 

Celuloza czy makulatura?

Obecnie na rynku wybierać można między produktami z celulozy i makulatury. Choć cena ma tu duże znaczenie należy rozpatrzyć także inne parametry.

Ręcznik papierowy z celulozy charakteryzuje się dużą miękkością i wygodą użytkowania. Produkty z celulozy są delikatne i przyjemne w dotyku. RĘCZNIKI PAPIEROWE SKŁADANE ZZ MERIDA TOP albo MERIDA PREMIUM będą dobrym wyborem w miejscach, gdzie nie liczy się ilość, a jakość (biura, gabinety lekarskie, restauracje, hotele). Niektóre produkty z celulozy są także rozpuszczalne w wodzie, wrzucone do toalety nie zapchają jej np. RĘCZNIKI PAPIEROWE SKŁADANE ZZ MERIDA PREMIUM NO CLOG.

Makulatura, mimo, że bardziej szorstka i twarda, także ma swoje plusy! Po pierwsze: cena. Tam, gdzie przyda się maksymalizacja oszczędności, ręcznik papierowy z makulatury będzie lepszym rozwiązaniem (zakłady przemysłowe czy wielkie korporacje). To także lepszy wybór pod kątem ekologii - praktycznie cały jego skład wykonany jest z tworzyw recyklingowych. Choć produkty z makulatury nie są tak miłe w dotyku jak te celulozowe, to i tu można pokusić się o wybór przyjemniejszej opcji dla oka i ciała. Białe warianty znajdziemy w modelach MERIDA OPTIMUM, MERIDA KLASIK ORAZ MERIDA ECONOMY. Z całej trójki to właśnie MERIDA OPTIMUM będzie najbardziej zadowalająca w dotyku.

 

Wszystkie ręczniki papierowe składane zz marki Merida posiadają świadectwo jakości zdrowotnej PZH.