Mydła w płynie merida – jakie wybrać?

Mydła w płynie merida – jakie wybrać?

Mydła do dozowników Merida, mydła w pianie, mydła w płynie

Mydła w płynie – jakie wybrać?

Higiena rąk to w obecnych czasach bardzo ważna część codziennej pielęgnacji. Badania potwierdziły, że podczas używania mydeł w płynie znajduje się w nich mniej bakterii niż na mydłach w kostce. Do tego użytkowanie jest szybsze i wygodniejsze. Jakie mydła z oferty marki Merida polecamy?

Mydła w płynie dezynfekujące

Mydło o silnym działaniu bakteriobójczym. Oprócz normalnych badań związanych z uzyskaniem atestu handlowego, mydło dezynfekujące przeszło szereg badań klinicznych, które potwierdziły jego wysoką skuteczność w zwalczaniu bakterii chorobotwórczych. MYDŁO DEZYNFEKUJĄCE DO RĄK W PŁYNIE marki MERIDA ma piękny grejpfrutowy zapach!

Mydła w płynie - bezwonne

SPECJALISTYCZNE MYDŁO W PŁYNIE DLA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO marki MERIDA jest bezwonne. Oznacza to, że nie przenosi obcego zapachu na produkty spożywcze. Znajdzie swoje zastosowanie w gastronomii lub w każdej, najmniejszej nawet, kuchni. Jest to mydło łagodnie działające, nadaje się do częstego używania. Zawiera substancje na bazie oleju kokosowego, kolagen i pochodne lanoliny, dzięki czemu zapobiega wysuszaniu skóry, nadaje jej elastyczność i gładkość.

Mydła w płynie - zapach i kolor

Ilość kolorów mydła w płynie firmy Merida może zwalić z nóg! Białe, żółte, niebieskie, różowe, zielone, turkusowe, seledynowe, liliowe, pomarańczowe… Do tego zapachy: od cytrusowych, przez neutralne lub bezwonne, po te najbardziej ekskluzywne.

Pielęgnacja dłoni

Czasem nasze dłonie wymagają nieco więcej uwagi. Wtedy warto wybrać produkt, który dobrze się o nie zatroszczy w codziennej higienie.

MYDŁO W PŁYNIE MERIDA ALVA to produkt łagodny, o wysokiej jakości. Nadaje się do częstego użytkowania.

MYDŁO W PŁYNIE MERIDA SILVA, podobnie jak poprzednik, charakteryzuje się wysoką jakością. Jest to typ "dwa w jednym": zawiera m. in. glukopony mające doskonałe właściwości pielęgnacyjne skóry, jak również gluadyny - roślinne proteiny, szczególnie cenne składniki pielęgnacyjne chroniące skórę i włosy. Zawarta w mydle prowitamina B5 poprawia zdolność skóry do wchłaniania i utrzymywania wilgoci, co zapewnia skórze elastyczność i zapobiega jej wysuszaniu oraz podrażnieniom. Cechuje się szlachetnym, specjalnie dobranym zapachem.

MYDŁO W PŁYNIE MERIDA LUNA to luksusowy wybór. Mydło opalizujące, perliste. Zawiera łagodne substancje myjące oraz prowitaminę B5, alantoinę, kondycjoner i glicerynę. Delikatnie myje skórę, nawilża, łagodzi podrażnienia. Pozostawia uczucie jedwabistej gładkości. Posiada ładny, intensywny zapach o nazwie Naomi.

SPECJALISTYCZNE MYDŁO W PŁYNIE MERIDA FORTE to mydło do zadań specjalnych. Nadaje się do mocno zabrudzonych rąk. Posiada silne właściwości usuwania zabrudzeń takich jak smary, oleje itp. Świetne rozwiązanie dla majsterkowiczów.