Odkurzacze na mokro i sucho

Odkurzacze na mokro i sucho

Odkurzacze na mokro i sucho

Wiosna to bez wątpienia czas wielkich porządków. Bez względu na to, czy potrzebujesz jedynie odświeżyć dom kilka razy w roku, czy przygotować wielką powierzchnię magazynową – z pomocą przyjdzie Ci odkurzacz do pracy na mokro i sucho!

Jak sama nazwa wskazuje, odkurzacze do pracy na sucho i mokro (wet&dry) mogą zbierać zarówno płyny, jak i ciała stałe. Są używane tam, gdzie zwykły odkurzacz domowy się nie sprawdzi. Odkurzacz do pracy na sucho i mokro jest idealny do zbierania wszelkiego rodzaju gruboziarnistych materiałów, które gromadzą się w piwnicach, warsztatach, samochodach, na tarasach oraz w garażach. Niezbędny w arsenale majsterkowiczów, których praca często generuje dużo kurzu i pozostałości. Wyposażony w odpowiedni filtr będzie też skuteczną bronią przed bakteriami, wirusami i grzybami (drożdże i pleśń).

Odkurzacz do pracy na sucho i mokro radzi sobie z czymś więcej niż tylko codziennym sprzątaniem domu. Niemniej jakością zdecydowanie przewyższa swoich tańszych kolegów, więc warto wziąć go pod uwagę, gdy zależy nam na długim i dokładnym działaniu-niewątpliwą zaletą i przewagą odkurzaczy profesjonalnych nad odkurzaczami AGD jest ich żywotność oraz stały dostęp do akcesoriów i części. Każda śrubka, ssawka oraz wąż są dostępne od ręki.

Choć ich gabaryty zdecydowanie różnią się od standardowych odkurzaczy, są one przyjazne w użyciu. Większe modele będą na pewno zdecydowanie bardziej pojemne, ale przez to także cięższe. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę fakt, że są wyposażone w odpowiednie systemy jezdne - niezwykle zwrotne i sprawne kółka – problem znika bezpowrotnie.

Jaki odkurzacz wybrać?

W zależności od zapotrzebowania oferujemy modele o różnej mocy, w tym bardzo wydajne odkurzacze Ehrle jednosilnikowe do mniejszych powierzchni oraz odkurzacze trzysilnikowe do najbardziej wymagających zadań.

Odkurzacze jednosilnikowe np. EHRLE JET WET, EHRLE POWER JET 503 (PPL) lub EHRLE POWER JET 503 (INOX) są dedykowane dla wymagającego użytkownika oczekującego od sprzętu wysokich parametrów pracy, bardzo wytrzymałego silnika i niewielkich gabarytów.

Każdy z nich posiada profesjonalną i niskoobrotową turbinę ssącą (silnik) z niezależnym chłodzeniem (by-pass). Dzięki temu odkurzacz może pracować nieprzerwanie przez kilka godzin. Pojemny, lekki zbiornik z polipropylenu (PPL) lub stali chromowanej (INOX) umieszczony jest na podstawie z kółkami, w której znajdują się również praktyczne uchwyty lub schowki na umieszczenie akcesoriów.

Co ważne, każdy wyposażony jest w innowacyjny filtr standardowy typu SANIFILTER ™ - antybakteryjny i skuteczny w hamowaniu i eliminowaniu wielu szkodliwych mikroorganizmów. W połączeniu z workiem papierowym oraz opcjonalnym filtrem nylonowym zapewni doskonałą czystość i poziom filtracji.

Sprawdzi się doskonale w hotelu, warsztacie, biurze, firmie sprzątającej, sklepie, a także w domu. Polecany także jako odkurzacz samochodowy.

Odkurzacz trzysilnikowy jak np. POWER JET 640B (INOX) to profesjonalny odkurzacz o wysokiej mocy czyszczenia, który znajduje zastosowanie w warunkach przemysłowych.

Trzy niskoobrotowe silniki ssące (turbiny) załączane niezależnie umożliwiają jeszcze mocniejszą i wielogodzinną ciągłą pracę. 78-litrowy zbiornik INOX to duża pojemność, która nie wymaga częstego opróżniania, a jego konstrukcja jest właściwa dla różnego typu zanieczyszczeń.

Rozwiązanie polecane do zadań specjalnych tj. czyszczenia różnego typu powierzchni profesjonalnych w przemyśle, dużych warsztatach, magazynie itp.

Jeśli wciąż wahasz się przy wyborze odpowiedniego sprzętu-chętnie pomożemy! Wykorzystaj naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie dla swoich potrzeb.

Kontakt: