Bezdotykowe dozowniki mydła

Automatyczne dozowniki mydła to gwarancja wysokiej higieny rąk, prestiżu i komfortu. To dozowniki do mydła do gabinetów, szpitali oraz do łazienek w biurach. Dozowniki bezdotykowe są idealne do płynów do dezynfekcji rąk. Mocowane do ściany, z sensorem, bezdotykowe po prostu najlepsze.

Chcesz zapewnić najwyższy poziom higieny swoim pracownikom oraz klientom? Pomogą ci w tym wiszące dozowniki do mydła – bezdotykowe, automatyczne i dostępne w licznych modelach w naszym sklepie internetowym. Elektroniczne produkty stanowią najlepszy wybór, jeśli chcesz w wydajny sposób dbać o czystość z uwagi na możliwość kontroli wydawania płynu. Dodatkowo odznaczają się elegancką budową, prostą obsługą oraz bardzo łatwym montażem na ścianie - wystarczy je powiesić.

Filtruj według

Materiał
więcej... mniej
Dozowanie
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej
Filter

Automatyczne dozowniki do mydła - charakterystyka

Proponowane przez nas dozowniki automatyczne wykonane są z tworzywa ABS lub z metalu, dzięki czemu cechują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz substancje chemiczne. Wyposażone są w czujniki ruchu, które gwarantują bezdotykowość produktu – elektroniczny sensor włącza się w przypadku podłożenia rąk w odpowiednim miejscu i automatycznie podaje mydło.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz liczne elektroniczne modele do zawieszenia na ścianie zróżnicowane pod względem parametrów technicznych oraz kolorystycznym, co pozwala zapewnić, że będziesz mógł dokonać wyboru zgodnie z własnymi potrzebami. Szczególnej uwadze polecamy bezdotykowe produkty marki MERIDA, które cechują się wyjątkowo eleganckim designem.

 

Bezdotykowe dozowniki mydła - zastosowanie

Proponowane przez nas elektroniczne produkty wiszące na ścianie świetnie sprawdzą się we wszystkich miejscach publicznych. Zapewnią higienę rąk zarówno wśród pracowników korzystających z biurowych łazienek czy gości restauracji oraz hoteli, jak i pacjentów gabinetów medycznych oraz szpitali. Z uwagi na swoje cechy (design, automatyczne działanie, ekonomiczność podawania mydła) mogą być funkcjonalnie wykorzystywane w każdym pomieszczeniu sanitarnym, stanowiąc wpasowujący się w styl wiszący element.

Najwyższy poziom higieny rąk, prestiż oraz komfort zapewnią ci nasze bezdotykowe dozowniki elektryczne. Zdecyduj się na oferowane wyposażenie publicznej łazienki, by przekonać się na własne oczy, że to najlepszy wybór, jakiego możesz dokonać.