Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
1 040,00 netto / 1279.2 brutto
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość | 29 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Czas suszenia | 8 -10 s |
| Prędkość powietrza | 360 km/h |
| Temperatura powietrza | 40 ºC |
| Wydajność | 3,33 m³/min |
| Bryzgoszczelność | IPX1 |
| Moc znamionowa | 1800 W |
| Materiał | Stal biała |
| Waga [kg] | 4,6 kg |
| Zasilanie | 220V-230V / 50Hz-60Hz |
| Prędkość obrotowa silnika | 22000 obr/min |
| Moc grzałki | 1250 W |
| Moc silnika | 550 W |
| Pobór prądu | 7,2 A |
| Klasa ochrony p. poż. | klasa I |
| Natężenie dźwięku | 70 dB |