Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
940,00 netto / 1156.2 brutto
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość | 29 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Czas suszenia | 8 - 10 s |
| Prędkość powietrza | 360 km/h |
| Temperatura powietrza | 40 ºC |
| Wydajność | 3,33 m³/min |
| Bryzgoszczelność | IP 23 |
| Moc znamionowa | 1800 W |
| Materiał | Stal nierdzewna czarna |
| Kolor | Czarny |
| Waga [kg] | 4,6 kg |
| Zasilanie | 220V-240 / 50Hz-60Hz |
| Prędkość obrotowa silnika | 22000 obr/min |
| Moc grzałki | 1250 W |
| Moc silnika | 550 W |
| Pobór prądu | 7,2 A |
| Klasa ochrony p. poż. | klasa I |
| Natężenie dźwięku | 70 dB |