Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
1 940,00 netto / 2386.2 brutto
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 21,3 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Czas suszenia | 8 - 10 s |
| Prędkość powietrza | 190-480 km/h |
| Temperatura powietrza | 35 - 45 ºC |
| Wydajność | 2,93 - 3,16 m³/min |
| Bryzgoszczelność | IP23 |
| Moc znamionowa | 420 - 1500 W |
| Materiał | Stal biała |
| Kolor | Biały |
| Waga [kg] | 5,1 kg |
| Zasilanie | 220V-240C / 50Hz-60Hz |
| Prędkość obrotowa silnika | 19000 - 30000 obr/min |
| Moc grzałki | 110 - 400 W |
| Moc silnika | 420 - 1100 W |
| Pobór prądu | 3,2 - 6,5 A |
| Klasa ochrony p. poż. | klasa I |
| Natężenie dźwięku | 68-75 dB |