Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
860,00 netto / 1057.8 brutto
Suszarka do rąk MERIDA STARFLOW PLUS pokryta jest specjalną powłoką zabezpieczającą przed pozostawianiem odcisków palców Anti-FingerPrint - AFP:
| Wysokość | 23,1 cm |
| Szerokość | 26,2 cm |
| Głębokość | 20,8 cm |
| Czas suszenia | 20-25 s |
| Prędkość powietrza | 93 km/h |
| Temperatura powietrza | 45 ºC |
| Wydajność | 4,5 m³/min |
| Bryzgoszczelność | IP 23 |
| Moc znamionowa | 2300 W |
| Materiał | Stal nierdzewna czarna |
| Kolor | Czarny |
| Waga [kg] | 4,6 kg |
| Zasilanie | 220V-240 / 50Hz-60Hz |
| Prędkość obrotowa silnika | 6500 obr/min |
| Pobór prądu | 10 A |
| Klasa ochrony p. poż. | klasa I |
| Natężenie dźwięku | 70 dB |