Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
1 450,00 netto / 1783.5 brutto
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość | 20,5 cm |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Czas suszenia | 12 - 22 s |
| Prędkość powietrza | 200 - 400 km/h |
| Temperatura powietrza | 35 - 45 ºC |
| Wydajność | 240 m³/min |
| Bryzgoszczelność | IP24 |
| Moc znamionowa | 230-900 W |
| Materiał | Stal nierdzewna czarna |
| Kolor | Czarny |
| Waga [kg] | 4,1 kg |
| Zasilanie | 220V-240 / 50Hz-60Hz |
| Prędkość obrotowa silnika | 19000 - 31000 obr/min |
| Moc grzałki | 400 W |
| Moc silnika | 230-500 W |
| Klasa ochrony p. poż. | klasa I |
| Natężenie dźwięku | 69 - 74 dB |