Suszarki do włosów ścienne, hotelowe i basenowe

Baseny, hotele, pensjonaty, SPA, kluby i szkoły sportowe to miejsca, w których każdego dnia wykorzystywane są hotelowe suszarki do włosów i basenowe suszarki do włosów. Dzięki tym urządzeniom każdy, kto potrzebuje szybko i skutecznie osuszyć głowę czy garderobę, może zrobić to przy pomocy wygodnego i łatwego w obsłudze urządzenia.

Filtruj według

OBUDOWA
więcej... mniej
WERSJA
więcej... mniej
Filter

Basenowe suszarki do włosów – rodzaje

W naszym sklepie dostępnych jest wiele interesujących propozycji, które różnią się ceną i specyfiką. Zadbaliśmy o różnorodność, ponieważ wiemy, iż potrzeby naszych klientów są odmienne. Basenowe suszarki do włosów Merida to idealne urządzenia nie tylko na pływalnie, lecz z powodzeniem można zainstalować je w innych miejscach, jak np. łazienki klubów sportowych. Dzięki wielu dostępnym rodzajom można nabyć produkty pasujące zarówno do małych, średnich, jak też dużych obiektów o odmiennej częstotliwości użytkowania. W ofercie znajdują się suszarki ręczne, które wyglądem przypominają te używane w większości domów. Hotelowe suszarki do włosów często mają nieco mniejszą moc i są poręczne – można je umieścić w dogodnym miejscu hotelowej łazienki. Produkty na basen są bardziej rozbudowane, mają silniejszy nawiew, a do tego posiadają specjalną, obrotową dyszę. Jeszcze inną propozycję stanowią maszyny do suszenia włosów wprost pod wbudowanym nawiewem.

Hotelowe suszarki do włosów Merida – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na kilka elementów, przy których uwzględnieniu można podjąć właściwą decyzję co do wyboru konkretnego modelu. Basenowe czy hotelowe suszarki do włosów Merida muszą być niezawodne, aby wszyscy, którzy chcą osuszyć głowę, mogli zrobić to szybko i bezpiecznie. Pierwszy czynnikiem wpływającym na decyzję jest miejsce, gdzie dany produkt ma być wykorzystywany. Małe artykuły o niewielkiej mocy z pewnością nie sprawdzą się tam, gdzie korzystać będzie z nich wiele osób. Przykładem mogą być miejskie pływalnie czy szkoły. Za to znajdą zastosowanie wszędzie, gdzie nie ma dużego ruchu, czyli w kameralnym SPA lub pensjonacie. Basenowe suszarki do włosów to urządzenia dużych rozmiarów, posiadające mocny strumień powietrza, a co za tym idzie – działające szybko. Dzięki temu w stosunkowo krótkim czasie może z nich skorzystać wiele osób.

Wysokiej jakości suszarka do włosów basenowa Merida – cena

Przygotowaliśmy wiele propozycji, wśród których każdy może wybrać urządzenie odpowiadające na konkretne potrzeby i spełniające indywidualne oczekiwania. Dzięki szczegółowej selekcji, którą przeprowadzamy, oferujemy jedynie funkcjonalne, sprawdzone i najwyższej klasy artykuły. Warto zwrócić uwagę na materiały, z których wykonano dany produkt. Wpływają one nie tylko na estetykę, ale też na to, jak komfortowa podczas korzystania jest suszarka hotelowa do włosów. Cena przedmiotu zależna jest od konkretnego modelu, rodzaju mocowania do ściany, jak również sposobu użytkowana. Innymi czynnikami wpływającymi na finalny koszt są moc nawiewu, typ dyszy, zabezpieczenia przed przegrzaniem i wersja włącznika. Różnorodność modeli jest gwarantem możliwie najlepszego dopasowania produktu do planowanego przeznaczenia.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.