Suszarki do rąk Merida elektryczne, bezdotykowe, automatyczne i metalowe

Profesjonalna suszarka do rąk to przydatny element w wielu miejscach, w których codziennie przebywa wiele osób. Zainstalowana w toaletach pozwala na szybkie i skuteczne osuszenie dłoni po dokładnym umyciu rąk. Urządzenie wydmuchuje strumień powietrza, pozwalając na szybkie i higieniczne wysuszenie rąk. Suszarka do rąk bezdotykowa jest przykręcana bezpośrednio do ściany, blisko gniazdka elektrycznego.

Filtruj według

OBUDOWA
więcej... mniej
WERSJA
więcej... mniej
Filter

Suszarka do rąk elektryczna — komfort i funkcjonalność

Suszarka do rąk jest wygodną alternatywą dla papierowych ręczników. To rozwiązanie o wiele bardziej ekologiczne, bo nie wymaga nieustannego uzupełniania pojemników nowymi ryzami ręczników papierowych. Korzystanie z suszarki do rąk zamiast papierowych i materiałowych ręczników, ułatwia się zachowanie higieny i porządku w toalecie. W przeciwieństwie do opakowań pełnych ręczników, z suszarki do rąk nic nie wypada, nic nie może więc spaść na ziemię, pobrudzić się i zmarnować. Suszarki elektryczne działają, dopóki są podłączone do sieci elektrycznej — nie sposób jest ich uszkodzić w trakcie poprawnego użytkowania. Suszarka do rąk (metalowa przede wszystkim, ale także plastikowa) jest od niej bardziej wytrzymała, odporna na ocieranie się i uderzenia. Właśnie dlatego warto inwestować w suszarki do rąk dla szkół — dobrze znoszą częste użytkowanie przez wiele osób.

Suszarka do rąk a suszarka do rąk bezdotykowa — jak działają i czym się różnią?

Są różne modele suszarek do rąk na rynku. Niektóre są włączane manualnie, poprzez wciśnięcie wybranego klawisza, a inne działają bezdotykowo. Suszarka do rąk bezdotykowa posiada wbudowaną fotokomórkę, która reaguje na ruch w pobliżu czujnika. Niektóre modele, na przykład suszarka do rąk Merida, posiadają wbudowaną opcję regulacji czułości fotokomórki, dzięki czemu łatwo ją dopasować do swoich preferencji. Suszarki do rąk dla szkół zainstalowane w mniejszych pomieszczeniach powinny być tak zaprojektowane, żeby nie uruchamiały się same, tylko dlatego, że ktoś obok nich przeszedł.

Suszarka do rąk metalowa — jakie jeszcze zalety posiada?

Automatyczna metalowa suszarka do rąk jest bardziej wytrzymała od jej plastikowego odpowiednika. Obie wersje suszarek do rąk bardzo łatwo można wyczyścić i zdezynfekować. Suszarka do rąk elektryczna pozwala na szybkie i dokładne wysuszenie powierzchni dłoni. Generuje strumień powietrza, który nie tylko osusza skórę, ale także przyjemnie ją rozgrzewa. To świetne rozwiązanie zwłaszcza w miejscu, gdzie z kranu nie leci ciepła woda. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą suszarek do rąk dla szkół i innych instytucji