Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
95,00 netto / 116.85 brutto
| Wymiary | 24 x 15,5 cm |
| Gramatura | 1x17 g/m² |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 1 |
| Linia | Top |
| Białość | 80 % |
| Składane | Z |
| Wymiary listka złożonego | 8 x 15,5 cm |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 36 kartonów |