Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
169,00 brutto z Vat
137,40 netto / 169 brutto
Fiberpack® - celuloza pozyskiwana z recyklingu opakowań Tetra Pack® po napojach. Włókna celulozowe odzyskuje się podczas unikalnego procesu, gdzie otrzymuje się czystą, nie wybielaną chemicznie celulozę. Poza włóknami celulozowymi kartony po napojach zawierają polietylen i aluminium. Dzięki innowacyjnej technologii, składniki te nie trafiają na wysypisko śmieci, lecz są ponownie wykorzystywane do tworzenia nowych produktów.
| Gramatura | 2 x 18,5 g/m² |
| Średnica roli | 17,2 cm |
| Długość roli | 160,1 m |
| Szerokość roli | 18,4 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Piaskowy |
| Wersja | Maxi |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Ilość listków | 457 szt. |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 40 zgrzewek |
ROB105
133,58 brutto