Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
99,60 netto / 122.51 brutto
| Gramatura | 20 g/m² |
| Średnica roli | 20 cm |
| Długość roli | 320 m |
| Szerokość roli | 20 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Maxi |
| Ilość warstw | 1 |
| Linia | Economy |
| Ilość listków | 1000 szt. |
| Białość | 75 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 40 zgrzewek |
ROB105
133,58 brutto