Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
66,30 netto / 81.55 brutto
| Gramatura | 2 x 17,5 g/m² |
| Średnica roli | 17 cm |
| Długość roli | 130 m |
| Szerokość roli | 15,5 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Mini |
| Ilość warstw | 2 |
| Ilość listków | 406 szt. |
| Białość | 84 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 65 zgrzewek |