Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
109,96 brutto z Vat
89,40 netto / 109.96 brutto
| Gramatura | 2 x 20 g/m² |
| Średnica roli | 13,5 cm |
| Długość roli | 60 m |
| Szerokość roli | 20 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Mini |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Optimum |
| Białość | 75 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 44 zgrzewki |