Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
108,60 netto / 133.58 brutto
| Gramatura | 2 x 20 g/m² |
| Średnica roli | 19,5 cm |
| Długość roli | 150 m |
| Szerokość roli | 20 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Maxi |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Optimum |
| Ilość listków | 600 szt. |
| Białość | 75 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 44 zgrzewek |