Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
61,25 brutto z Vat
49,80 netto / 61.25 brutto
| Gramatura | 20 g/m² |
| Średnica roli | 17 cm |
| Długość roli | 210 m |
| Szerokość roli | 16 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Mini |
| Ilość warstw | 1 |
| Ilość listków | 656 szt. |
| Białość | 75 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 65 zgrzewek |