Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
85,20 netto / 104.8 brutto
| Gramatura | 38 g/m² |
| Średnica roli | 13,5 cm |
| Długość roli | 90 m |
| Szerokość roli | 20 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Zielony |
| Wersja | Mini |
| Ilość warstw | 1 |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 44 zgrzewki |