Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
96,00 netto / 118.08 brutto
| Gramatura | 28 g/m² |
| Średnica roli | 13 cm |
| Długość roli | 116 m |
| Szerokość roli | 20 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Mini |
| Ilość warstw | 1 |
| Białość | 75 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 44 zgrzewki |