Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
126,00 netto / 154.98 brutto
| Gramatura | 2 x 20 g/m² |
| Średnica roli | 18,5 cm |
| Długość roli | 130 m |
| Szerokość roli | 21 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Białość | 85 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 40 |