Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
192,00 netto / 236.16 brutto
| Gramatura | 2 x 17 g/m² |
| Średnica roli | 19,5 cm |
| Długość roli | 240 m |
| Szerokość roli | 20 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Niebieski |
| Wersja | Maxi |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 36 kartonów |
CJB304
362,85 bruttoCEB501
734,31 bruttoCEC501
734,31 bruttoCSC503
1 832,70 bruttoCSB303
1 265,67 brutto