Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
85,00 netto / 104.55 brutto
| Gramatura | 2 x 17 g/m² |
| Długość listka | 24 cm |
| Szerokość listka | 21 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Białość | 85 % |
| Składane | Z |
| Wymiary listka złożonego | 8 x 21 cm |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 60 kartonów |