Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
70,00 netto / 86.1 brutto
| Gramatura | 1 x 23 g/m² |
| Długość listka | 21 cm |
| Szerokość listka | 24 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 1 |
| Linia | Top |
| Białość | 84 % |
| Składane | Z |
| Wymiary listka złożonego | 21 x 8 cm |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 60 kartonów |