Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
65,00 netto / 79.95 brutto
| Gramatura | 1 x 28 g/m² |
| Długość listka | 24 cm |
| Szerokość listka | 21 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 1 |
| Białość | 75 % |
| Składane | Z |
| Wymiary listka złożonego | 8 x 21 cm |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 60 kartonów |