Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
697,00 netto / 857.31 brutto
Praca urządzenia programowana za pomocą 4 przełączników na panelu sterującym:
MODE - przełącznik trybu pracy podajnika, ma dwa ustawienia:
DELAY - przełącznik opóźnienia wysunięcia kolejnego listka ręcznika, ma trzy ustawienia:
LENGHT - przełącznik długości wysuwanego liska ręcznika, ma trzy ustawienia:
RANGE - przełącznik odległości, na jaką należy zbliżyć dłonie do urządzenia w celu wysunięcia ręcznika (dotyczy ustawienia przełącznika MODE w pozycji H), ma trzy ustawienia:
| Wysokość | 39 cm |
| Szerokość | 27,5 cm |
| Głębokość | 22,5 cm |
| Materiał | Tworzywo |
| Dozowanie | Automatyczne |
| Kolor | Czarny |
| Montaż | Naścienny |
| Zasilanie | 4 baterie alkaliczne R20 lub zasilacz sieciowy |