Nakładki na toaletę i torebki higieniczne

Nakładki higieniczne na toaletę sprawdzają się przede wszystkim w toaletach publicznych. Jeżeli sedes jest używany przez wiele osób, warto skorzystać z jednorazowych nakładek na WC. Umieszcza się je na desce sedesowej w celu uniknięcia bezpośredniego kontaktu skóry z powierzchnią, na której mogą znajdować się niebezpieczne bakterie, a następnie bez ryzyka korzysta się z ubikacji. W opakowaniu handlowym jest 100 sztuk gotowego do użycia produktu. W ofercie mamy także torebki higieniczne Merida jednorazowego użytku.

Dlaczego warto stosować jednorazowe nakładki na sedes?

Nie od dziś wiadomo, że deska klozetowa w toalecie publicznej to źródło wielu zarazków. Pomimo częstych kontroli czystości i stosowania środków dezynfekcyjnych nie sposób pozbyć się ich w zupełności. Niektóre z tych bakterii wywołują przykre w skutkach choroby. Aby uniknąć ryzyka, warto użyć jednorazowej nakładki papierowej na sedes.

Produkt ten jest niewielki, bez problemu zmieści się w torebce, plecaku czy torebce higienicznej, możesz więc stale mieć go przy sobie i wykorzystać podczas wizyty w toalecie. Taką nakładkę wystarczy po prostu położyć na desce klozetowej, by uniknąć ryzykownego, bezpośredniego z nią kontaktu.

Gdzie najczęściej wykorzystuje się jednorazowe nakładki na sedes?

Jeżeli odpowiadasz za publiczną toaletę i troszczysz się o bezpieczeństwo korzystających z niej osób, warto wyposażyć ją w podkładki higieniczne na sedes. Po tego typu artykuły chętnie sięgają też miłośnicy podróżowania, którzy często korzystają z publicznych ubikacji w drodze, w pociągach, na dworcach czy w obiektach gastronomicznych.

Mając przy sobie jednorazową nakładkę na WC, nie musisz obawiać się o niebezpieczne dla zdrowia bakterie na desce klozetowej, możesz w higieniczny sposób skorzystać w WC w każdym wyznaczonym do tego miejscu. Nie obawiaj się więcej brudnych publicznych ubikacji, zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny. Już dziś zapoznaj się z proponowanymi przez nasz sklep nakładkami papierowymi na sedes i skorzystaj z oferty.