Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
90,30 netto / 111.07 brutto
| Wymiary | 23 x 9,4 cm |
| Gramatura | 2 x 15 g/m² |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Białość | 84 % |
| Składane | V |
| Wymiary listka złożonego | 11,5 x 9,4 cm |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Nie |
BMC401
242,31 brutto