Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
106,80 netto / 131.36 brutto
| Gramatura | 3 x 16,5 g/m² |
| Średnica roli | 23 cm |
| Długość roli | 200 m |
| Szerokość roli | 10 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 3 |
| Linia | Premium |
| Białość | 83 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Nie |
| Ilość na palecie | 90 zgrzewek |