Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
108,00 netto / 132.84 brutto
| Gramatura | 3 x 16,5 g/m² |
| Średnica roli | 19 cm |
| Długość roli | 120 m |
| Szerokość roli | 9,1 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 3 |
| Linia | Premium |
| Ilość listków | 600 szt. |
| Białość | 83 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Nie |
| Ilość na palecie | 44 zgrzewki |