Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
91,20 netto / 112.18 brutto
| Gramatura | 3 x 15 g/m² |
| Średnica roli | 12,5 cm |
| Długość roli | 50 m |
| Szerokość roli | 9 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 3 |
| Linia | Premium |
| Ilość listków | 454 szt. |
| Białość | 84 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Nie |
| Ilość na palecie | 55 worków |