Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
137,60 netto / 169.25 brutto
| Gramatura | 3 x 15 g/m² |
| Średnica roli | 10,5 cm |
| Długość roli | 27,5 m |
| Szerokość roli | 9,3 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 3 |
| Linia | Premium |
| Ilość listków | 250 szt. |
| Białość | 84 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Nie |
| Ilość na palecie | 36 worków |