Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
73,44 netto / 90.33 brutto
| Gramatura | 24 g/m² |
| Średnica roli | 19 cm |
| Długość roli | 220 m |
| Szerokość roli | 9 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 1 |
| Białość | 75 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Nie |
| Ilość na palecie | 48 zgrzewek |