Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
67,50 netto / 83.03 brutto
| Gramatura | 2 x 15 g/m² |
| Średnica roli | 12 cm |
| Długość roli | 85 m |
| Szerokość roli | 9 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Ilość listków | 340 szt. |
| Białość | 84 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Nie |
| Ilość na palecie | 66 kartonów |