Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
84,13 brutto z Vat
68,40 netto / 84.13 brutto
| Gramatura | 28 g/m² |
| Średnica roli | 12 cm |
| Długość roli | 125 m |
| Szerokość roli | 9 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 1 |
| Ilość listków | 500 szt. |
| Białość | 75 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Nie |
| Ilość na palecie | 66 kartonów |