Odkurzacz 3-silnikowy POWER JET 640B (INOX)

2 978,00 zł netto / 3 662,94 zł brutto

  • T0OPPOWJET640BIX
  • ODKURZACZE

Dostępność: Produkt dostępny

OPCJE DOSTAWY

Dostawa Gratis
od 250 zł brutto

Wysyłka zamówienia

do 24 godzin

21 dni
na zwrot towaru

Opis

Odkurzacz przemysłowy EHRLE Power Jet 440 B (INOX). Profesjonalny odkurzacz 3-silnikowy "mokro" / "sucho". Odkurzacz jest przeznaczony do zbierania zanieczyszczeń suchych - odkurzanie "na sucho" lub zanieczyszczeń mokrych i cieczy  - odkurzanie "na mokro".

Sprawdza się w zastosowaniach wymagających większej mocy i dłuższej pracy w trybie ciągłym. Odkurzacz przeznaczony do sprzątania pomieszczeń o znacznej powierzchni np. hala, magazyn. przy usuwaniu większej ilości zanieczyszczeń. Używany również przy sprzątaniu pomieszczeń w trakcie i po zakończeniu prac remontowo-budowlanych, itp.

3 silniki (turbiny), wolnoobrotowe załączane są niezależnie, wyposażone w system chłodzenia by-pass. Zapewnia to wysoką moc odsysania zanieczyszczeń. Zastosowanie 3 silników sprawia, że odkurzacz może pracować w trybie kilkugodzinnej pracy ciągłej.

Pojemny, wytrzymały zbiornik wykonany jest z polipropylenu (PPL) o dużej pojemności 72 litrów, dzięki temu nie wymaga częstego opróżniania. Wychylny system wyładowczy zbiorników o odpowiednio dobranej wysokości umożliwia łatwiejsze wylanie nieczystości lub wysypanie ich.Pomimo sporych wymiarów jest bardzo zwrotny, co zapewnia umieszczenie na wytrzymałym wózku wyładowczym z dużymi kołami manewrowymi.

Opinie o produkcie

Napisz swoją ocenę

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane