Powrót

Pojemnik na rękawice foliowe MERIDA STELLA Anti-FingerPrint, stal matowa

210,00 netto / 258,30 brutto

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO GODZINY 14:00REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA

Zadzwoń i zamów 606 117 017

Opcje wysyłki

Opis

Pojemnik na rękawice foliowe pokryty jest specjalną powłoką zabezpieczającą przed pozostawianiem odcisków palców Anti-FingerPrint - AFP.

Powłoka zapewnia ochronę przed pozostawianiem odcisków palców na powierzchni urządzeń wykonanych ze stali nierdzewnej, a także redukuje rozwój bakterii i grzybów na zabezpieczonej powierzchni. Powłoka nie zmienia estetyki oraz odczuć dotykowych zabezpieczonej powierzchni. Zastosowanie nanotechnologii sprawia, że powłoka jest zupełnie niewidoczna przy zachowaniu bardzo wysokiej odporności na ścieranie. Pojemnik na rękawice foliowe jest zabezpieczony przed odciskami palców bez zmiany faktury stali nierdzewnej. Powłoka chroni także przed przywieraniem brudu do powierzchni pojemnika, ułatwiając zachowanie czystości, jednocześnie skracając i upraszczając czyszczenie oraz pielęgnację.
Do czyszczenia powłoki Anti-FingerPrint wystarczy delikatna ściereczka i woda. W przypadku tłustych zabrudzeń można do wody dodać mydła czy płynu do mycia naczyń. Nie stosować żadnych innych środków czyszczących, szorstkich ściereczek czy gąbek. Nie wolno używać czyścików do stali nierdzewnej.

  • CHRONI PRZED POZOSTAWIANIEM ODCISKÓW PALCÓW
  • REDUKUJE ILOŚĆ BAKTERII I GRZYBÓW
  • UŁATWIA CZYSZCZENIE
  • CHRONI POWIERZCHNIĘ

Parametry techniczne

Wysokość10,5 cm
Szerokość17,5 cm
Głębokość3,2 cm
MateriałStal matowa

Produkty powiązane

Do kompletu

Napisz opinię

Pojemnik na rękawice foliowe MERIDA STELLA Anti-FingerPrint, stal matowa

Pojemnik na rękawice foliowe MERIDA STELLA Anti-FingerPrint, stal matowa

Napisz opinię