Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
925,00 netto / 1137.75 brutto
Zachowanie gwarancji wymaga stosowania zasad czyszczenia opisanych w warunkach gwarancji (do pobrania).
| Wysokość | 62,5 cm |
| Szerokość | 33,6 cm |
| Głębokość | 25,3 cm |
| Materiał | Stal biała |
| Pojemność | 45 l |
| Kolor | Biały |
| Sposób otwierania | Otwarty |
| Montaż | Naścienny |