Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
812,00 netto / 998.76 brutto
Zachowanie gwarancji wymaga stosowania zasad czyszczenia opisanych w warunkach gwarancji (do pobrania).
| Wysokość | 59,8 cm |
| Szerokość | 33,2 cm |
| Głębokość | 15,7 cm |
| Materiał | Stal biała |
| Pojemność | 27 l |
| Kolor | Biały |
| Sposób otwierania | Otwarty |
| Montaż | Naścienny |