Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
249,00 netto / 306.27 brutto
| Wysokość | 41,3 cm (wysokość z pokrywą 54,5 cm) |
| Szerokość | 15 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Materiał | Tworzywo |
| Pojemność | 15 l |
| Kolor | Biały |
| Sposób otwierania | Przyciskiem pedałowym |
| Montaż | Stojący |