Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
397,00 netto / 488.31 brutto
| Wysokość | 56 cm |
| Szerokość | 30,5 cm |
| Głębokość | 30,5 cm |
| Materiał | Stal matowa |
| Pojemność | 30 l |
| Sposób otwierania | Bezdotykowy, automatyczny |
| Montaż | Stojący |
| Zasilanie | ładowany przez USB, bateria LI-ION |