Dozowniki łokciowe

Dozowniki łokciowe to wyposażenie dla placówek medycznych, gabinetów lekarskich i stomatologicznych. Dozowniki są wyposażeniem bardzo specjalistycznym. Każdemu użytkownikowi gwarantują najwyższą higienę rąk. W ofercie posiadamy dozowniki łokciowe do płynów dezynfekcyjnych do rąk. Dozowniki do mydła w płynie i kremu do rąk.

Ten typ metalowych dozowników na ścianę znajduje szerokie zastosowanie m.in. w sektorze medycznym i znajduje się na wyposażeniu wielu gabinetów lekarskich, stomatologicznych oraz placówek służby zdrowia. Dozowniki łokciowe do mycia rąk marki Merida, które polecamy naszym klientom, coraz częściej można spotkać także w hotelach, apartamentowcach, budynkach użyteczności publicznej, a także prywatnych domach. Są to produkty cenione za funkcjonalność i estetykę. Korzystanie z nich zwiększa sterylność przestrzeni i pozwala na dokładne oczyścić powierzchnię dłoni z zanieczyszczeń oraz bakterii.

Dozowniki łokciowe marki Merida

Metalowe dyspensery do płynów dezynfekcyjnych do rąk marki Merida na ścianę, to cenione przez użytkowników z różnych branż artykuły. Firma Merida, której jesteśmy dystrybutorem, od lat pozostaje liderem w dostarczaniu rozwiązań w zakresie utrzymania higieny i dbałości o czystość. Prezentowane w naszym sklepie internetowym dozowniki łokciowe na płyn dezynfekcyjny do rąk wykonane są z trwałych materiałów takich jak stal matowa nierdzewna, aluminium czy tworzywo ABS.

Zastosowane materiały powodują, że produkty ścienne marki Merida nie korodują i nie tracą swoich właściwości. Pojemne i praktyczne metalowe akcesoria do łazienek oraz gabinetów posiadają przemyślaną konstrukcję, która pozwala m.in. na kontrolę poziomu płyny do dezynfekcji rąk. Przezroczyste elementy pokażą aktualny poziom wypełnienia podajnika. W razie konieczności, płyn w zbiorniku można z łatwością uzupełnić.

Dozowniki łokciowe do dezynfekcji rąk z nierdzewnej stali

Ścienne dyspensery łokciowe z metalu lub tworzywa są uważane za artykuły o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa. Korzystając z nich użytkownicy – jak sama nazwa wskazuje – dotykają podajnika jedynie łokciem. Pozostała część ręki nie ma kontaktu z powierzchnią, co pozwala na zminimalizowanie ryzyka przenoszenia potencjalnie niebezpiecznych bakterii czy wirusów.

Dozowniki ścienne z elementami ze stali nierdzewnej do płynów dezynfekujących wyróżniają się także estetyką. Produkty z metalu, stali nierdzewnej i tworzywa pozwalają na stworzenie higienicznych warunków w miejscach, gdzie dbałość o sterylne warunki jest szczególnie wskazana. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz składania zamówień online.