Dozowniki do mydła w płynie na ścianę - automatyczne i bezdotykowe

Dozowniki do mydła w płynie Merida. To najbardziej popularne dozowniki stosowane w łazienkach i toaletach. Dozowniki dostępne są w pojemnościach od 400 ml do 1000 ml. Każdy dozownik wewnątrz posiada pojemnik na mydło w płynie. Zaletą dozowników na mydło jest łatwość czyszczenia. Każdy pojemnik oraz pompkę można wyjąć w celu umycia. Są to wytrzymałe dozowniki do mydła mocowane do ściany na lub przyklejane.

Elegancki design, wysoka funkcjonalność, wykonanie z wytrzymałych materiałów - właśnie takie cechy charakteryzują oferowane produkty, pochodzące od znanych w branży wytwórców urządzeń do dezynfekcji rąk. Proponowane przez nas automatyczne i dotykowe dozowniki do mydła w płynie, w tym m.in. marki MERIDA, stanowią niezbędne wyposażenie łazienek i toalet we wszelkich miejscach publicznych. Świetnie sprawdzą się zawieszone na ścianach w zakładach pracy, szpitalach i innych budynkach, w których spotykają się duże grupy osób.

Filtruj według

MATERIAŁ
więcej... mniej
DOZOWANIE
więcej... mniej
POJEMNOŚĆ
więcej... mniej
Filter

Profesjonalne dozowniki do mydła w płynie na ścianę

W naszym sklepie internetowym znajdziesz dozowniki do mydła w płynie wiszące, pochodzące od różnych producentów. Mamy dostępne modele automatyczne – bezdotykowe - które wyposażone są w czujniki ruchu, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania produktu, a także dotykowe (łokciowe).

Poszczególne wersje zróżnicowane są pod względem parametrów technicznych, a także designu i koloru wykonania obudowy, dzięki czemu możesz dokonać wyboru automatycznej lub łokciowej wersji zgodnie z własnymi preferencjami. Wykonane są z bardzo wytrzymałego tworzywa – ABS, stali nierdzewnej lub metalu - dzięki czemu mogą być funkcjonalnie użytkowane przez długi czas.

 

Dozowniki do mydła w płynie Merida

Szczególnej uwadze polecamy automatyczne modele pochodzące od firmy Merida. Ta marka wyróżnia się wśród innych producentów niespotykanym, bardzo starannym i wyjątkowym wykonaniem, które gwarantuje, że produkty wiszące na ścianie po skręceniu lub przyklejeniu świetnie wpasują się w wygląd luksusowych wnętrz wykonanych w nowoczesnym stylu. Z tego powodu modele Merida stanowią najlepszy wybór do eleganckich toalet i łazienek restauracyjnych czy hotelowych.

Wiszące dozowniki do mydła w płynie bezdotykowe (automatyczne) i dotykowe zapewnią ci najwyższy poziom higieny w miejscu publicznym, gwarantując jednocześnie estetyczne wrażenia. Przekonaj się sam, że nie możesz podjąć lepszej decyzji - zwłaszcza w przypadku modeli marki Merida. Zamontuj wybrany model na ścianie i ciesz się funkcjonalnością wiszącego elementu.