Dozowniki do łazienki

Dozowniki do łazienki na mydło w płynie są bardzo ekskluzywnym rozwiązaniem. Podnoszą standard wyposażenia każdej łazienki w domu, apartamencie lub hotelu. Wykonane w połączeniu szkła oraz mosiądzu chromowanego prezentują się nowocześnie. Posiadają mosiężne mocowanie, które gwarantuje odporność na rdzę oraz wieloletnią wytrzymałość.

Proponowane przez nas rozwiązania zmieniają przestrzeń, czyniąc ją bezpieczniejszą oraz bardziej estetyczną. Klienci wracają do nas m.in. po eleganckie dozowniki do mydła na ścianę i pod prysznic. Dyspensery pozwalają utrzymać higienę rąk oraz stanowią ważny element wyposażenia łazienek prywatnych, publicznych, biurowych czy w zakładach pracy.

Dozowniki na mydło – praktyczne i eleganckie akcesoria łazienkowe

Proste w obsłudze urządzenia do mycia rąk, które znajdziecie w naszej ofercie, to wyroby powstałe z myślą o klientach ceniących wysoką jakość oraz przykładających wagę do designu. Prezentowane dozowniki na mydło powstały z połączenia szlachetnych materiałów takich jak szkło i mosiądz chromowany, dzięki czemu prezentują się niezwykle stylowo i elegancko, dopełniając aranżacji łazienki. Wraz z upływem czasu produkty nie tracą swoich estetycznych walorów i stylowego wyglądu – przed korozją i niszczeniem chroni je galwaniczna powłoka z niklu i chromu.

Dozowniki do mydła pod prysznic

Polecane przez nas dyspensery służą do instalacji na ścianie bądź pod pod prysznicem. Dołączone do kompletu akcesoria pozwolą na szybki samodzielny montaż. Bez względu na lokalizację urządzenia do aplikowania płynu, korzystanie z chromowanych artykułów będzie komfortowe i ułatwi zachowanie pełnej higieny, szczególnie rąk. Eleganckie dozowniki do mydła pod prysznic oraz na ścianę do łazienki pozwalają precyzyjnie odmierzać porcję płynu – wbudowany mechanizm podajnika przy każdym użyciu aplikuje optymalną ilość środka czystości. Sam proces uzupełniania płynu również jest prosty i nie sprawia problemów.

Dozowniki do mydła - ścienne

Podajniki na ścianę i pod prysznic są znacznie bardziej higienicznym sposobem na utrzymanie czystości niż klasyczne kostki, na których osadzają się bakterie. Dozowniki do łazienki to elegancka alternatywa dla każdego, kto pragnie zadbać o perfekcyjny wygląd oraz czystość w toalecie. Zachęcamy Państwa do zamawiania ich w zestawie z płynami do mycia rąk marki Merida. Wydajne środki czystości starczą na długo i skutecznie usuną wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni dłoni.