Powrót

Dozownik do dezynfekcji rąk w sprayu MERIDA TOP, okienko czerwone

  • DTR401
  • 5908248104342
  • Dozowniki do dezynfekcji
  • Dostępność: Produkt dostępny

139,00 netto / 170,97 brutto

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO GODZINY 14:00REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA

Zadzwoń i zamów 606 117 017

Opcje wysyłki

Opis

Dozownik do dezynfekcji rąk w sprayu

Użytkowanie

Dozownik do płynu nie wymaga stałej kontroli i uzupełniania. Jest do dozownik, który gwarantuje niesamowicie dużą wydajność. Bardzo praktyczny w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Budowa pompki dozowniki rozprowadza płyn dezynfekujący równomiernie na dłoń użytkownika. Brak konieczności uzupełniania zbiornika i komfort użytkowania spowodowały, że dozownik stał się jednym z najlepiej kupowanych urządzeń. Uzupełniany jest wkładami o pojemności 1000 ml. Całkowita szczelność wkładu zabezpieczona jest przed skażeniem zawartości. Zamknięty wkład gwarantuje 100% zużycia płynu bez żadnych ubytków przy uzupełnianiu. Dozownik jest praktyczny i łatwy w utrzymaniu. Sprawdza się w gabinetach lekarskich, szkołach, przedszkolach, itp.

Linia Merida TOP, do której zaliczamy dozownik, jest bardzo prosta w użytkowaniu. Dodatkowo do dozownika można wybrać dozowniki mydła, pojemniki na ręczniki papierowe oraz pojemniki na papier toaletowy.

Obudowa

Wykonana z wysokiej jakości bardzo wytrzymałego tworzywa ABS. Obudowa ma kolor biały z czerwonym okienkiem przeznaczonym do kontroli poziomu płynu. Dozownik otwieramy kluczykiem, który jest w zestawie (symbol: ZB122). Dozownik po otwarciu jest bardzo łatwy do umycia. Gładka powierzchnia dodatkowo ułatwia mycie.

Sposób dozowania płynu

Pokrywa przednia jest jednocześnie przyciskiem. Standardowe dozowanie odbywa się nadgarstkiem lub łokciem, bez użycia dłoni.

Sposób uzupełnienia płynu

Dozownik uzupełniany jest wkładami płynu do dezynfekcji rąk o pojemności 1000 ml.

Jak otworzyć dozownik do płynu merida? Aby otworzyć dozownik, niezbędny jest kluczyk o symbolu ZB122 - kliknij tutaj. Kluczyk wkładamy w dwa górne otwory. Następnie poprzez mocne przyciśnięcie kluczyka przednia część dozownika się otworzy. Opuszczamy ją do dołu do pozycji poziomej w celu wymiany wkładu z płynem dezynfekującym.

Jak zamontować dozowniki do płynu dezynfekcyjnego?

Dozownik montujemy do ściany, przykręcamy lub przyklejamy. Zestaw zawiera komplet kołków i wkrętów 6 mm oraz taśmę dwustronną. Decydowanie lepszym rozwiązaniem jest zamontowanie na kołki. Gwarantuje stabilne i solidne użytkowanie.

Czyszczenie

Dozownik nie posiada wbudowanego zbiornika do uzupełniania płynu. Dlatego też nie wymaga systematycznego mycia i czyszczenia. Niezwykle prosty w obsłudze i ekonomiczny w użytkowaniu.

Parametry techniczne

Wysokość25 cm
Szerokość11,5 cm
Głębokość11,5 cm
MateriałTworzywo
DozowanieManualne
Pojemność800 ml

Produkty powiązane

Do kompletu

Napisz opinię

Dozownik do dezynfekcji rąk w sprayu MERIDA TOP, okienko czerwone

Dozownik do dezynfekcji rąk w sprayu MERIDA TOP, okienko czerwone

Napisz opinię