Dozowniki do dezynfekcji

Domeną naszej firmy jest dostarczanie znakomitej jakości akcesoriów do utrzymania czystości oraz porządku. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi dozowniki do dezynfekcji rąk. Zostały wykonane z wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W swojej ofercie posiadamy zarówno produkty wolnostojące, jak i te, które montuje się do ściany. Daje nam to pewność, że każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Dozowniki do dezynfekcji rąk Merida

Dozowniki na płyn do dezynfekcji rąk znajdują swoje zastosowanie w różnego rodzaju miejscach użyteczności publicznej, takich jak galerie handlowe, urzędy czy komunikacja miejska. Wszędzie tam codziennie spotyka się wiele tysięcy osób, dlatego szczególnie w tego typu przestrzeniach należy zadbać o odpowiednią higienę. Do tego celu znakomicie nadają się dozowniki płynów do dezynfekcji, których zadaniem jest eliminacja bakterii znajdujących się na dłoniach.

Oferujemy produkty o zróżnicowanej pojemności na płyn myjący. Daje nam to pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. Wybrane modele posiadają możliwość regulacji dawki płynu, jaka jest jednorazowo umieszczana na dłoni. Akcesoria posiadają specjalny czujnik, który powoduje, że nie trzeba dotykać dozownika, aby zdezynfekować ręce. Produkt działa w sposób w pełni zautomatyzowany i jest zasilany za pomocą tradycyjnych baterii. Ważną informacją jest fakt, że wnętrze pojemnika może zostać uzupełnione wybranym przez siebie preparatem.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego sklepu internetowego oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka oferta firmy oraz korzystanie z produktów wyłącznie sprawdzonych wytwórców, takich jak Merida, dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania akcesoriów.

Filtruj według

POJEMNOŚĆ
więcej... mniej
Filter