Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
52,00 netto / 63.96 brutto
| Gramatura | 60 g/m² |
| Średnica roli | 16 cm |
| Długość roli | 45 m |
| Szerokość roli | 30 cm |
| Materiał | 50% kompozycja włókien bawełnianych, 30% wiskoza, 20% poliester |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 1 |
| Ilość listków | 150 szt. |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 160 |