Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
39,00 netto / 47.97 brutto
| Gramatura | 60 g/m² |
| Średnica roli | 18 cm |
| Długość roli | 45 m |
| Szerokość roli | 30 cm |
| Materiał | 70% wiskoza, 30% poliester |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 1 |
| Ilość listków | 121 szt. |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 144 szt. |