Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
242,00 netto / 297.66 brutto
| Gramatura | 26,5 g/m² |
| Średnica roli | 37 cm |
| Długość roli | 1000 m |
| Szerokość roli | 32 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Brązowy |
| Ilość warstw | 1 |
| Gofrowanie | Nie |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 36 sztuk |